Serwisy techniczne dla stacji paliw – wymiana i rozbudowa instalacji na stacji paliw w Chocianowie

Ikona kalendarza11 grudnia 2020

Zespół TZO24 wykonał na stacji paliw w Chocianowie kompleksowe serwisy techniczne dotyczące kilku instalacji. Charakter prac wymagał zaangażowania i połączenia kompetencji i uprawnień kilku z naszych pracowników.

W ramach prac wykonaliśmy między innymi:

  • Rozbiórka tacy szczelnej,
  • wykopy pod nowe instalacje,
  • naprawa studni zlewowych,
  • modernizacja instalacji elektrycznej,
  • Renowacja studni nadzbiornikowych,
  • Instalacja do stałego pomiaru stężenia gazów wybuchowych.

Powyższy zakres stanowił dla nas ciekawe i ambitne zadanie, które wykonaliśmy pomimo

Zakres prac wymagał wielu uzgodnień ale zlecone serwisy techniczne wykonaliśmy w pełnym zakresie i w ramach uzgodnionego z zamawiającym terminu. Profesjonalizm i fachowość naszych pracowników potwierdzono pomyślnym odebraniem oraz rozliczeniem wszystkich robót.

Nie jest to nasza pierwsza (ani, mamy nadzieję, ostatnia!) praca wykonana dla stacji paliw. W przeszłości wykonaliśmy przykładowo:

Nasze wieloletnie doświadczenie i wcześniejsze referencje są zachętą dla klientów z segmentu stacji paliw. Nie jest to jednak jedyny obszar naszej działalności – podejmujemy zlecenia wielobranżowych serwisów technicznych wszelkiego rodzaju.

Nasze usługi kierujemy do przedsiębiorstw z dowolnej branży. Wykonujemy serwisy techniczne fabryk, dowolnych instalacji czy ciągów produkcyjnych. Zapraszamy do współpracy!